Den za dnem - 12.díl

16. května 2009 v 23:04 | emotikion |  Den za dnem
Další díl komixu Den za dnem. Prosím pište komentáře. Možná tady bude dneska ještě jeden díl komixu DZD ale ještě nevím jak všechno stihnu. Tak uvidíme, ale teď rychle celý článek? Jsi na m´m blogu poprvé? A chtěl by jsi tenhle komix číst od začátku? Tak klikni TADY.

,,Ivo, tady je můj dům, kde jsem bydlela s mým manželem Matthewem.''
,,Lauro, to je nádherný dům, vážně.''
Vlastně mě teď napadlo, že je to tady nějaký opuštěný. To co jsem uviděla, když jsem vyšla ve dveřích, bylo něco hrozného. Byla to prázdnota! A nejen v mé duši, také v mém domě!
Nikde prostě nic nebylo! To nechápu, kde je Mathew?
,,Mathe!!!!!!!'' zařvala jsem z plných plic. Ale všude bylo ticho. Ne to není možný, kde je?
,,Mathe? Kde kruci jsi? Jsem zpátky, jsem tady...''
Ani jsem neslyšela, že Iva stojí za mnou. ,,Lauro, už je to dlouho, co jsi zmizela. Nemůžeš se divit, že už tady není.''
,,Ne, to by mi Mathew nikdy neudělal. Já ho milovala.''
Ach jo. Cítila jsem ještě větší prázdnotu než pár minut před tím.
Šla jsem se podívat po domě. Jestli třeba není Mathew někde schovaný, nevyskočí a já se probudím a zjistím, že to všechno byl jenom ošklivý sen.
Mathew nikde nebyl. Ale byli tam noviny. Hm...to je zvláštní pomyslela jsem.
Otevřela jsem noviny..
..a začala číst, byl to dopis od Mathewa napsaný na noviných.
Milá Lauro, nevím jestli si to někdy přečteš. Ale moje svědomí bude čisté, když ti to napíšu. Už jsou to 4 měsíce. A ty pořád nejsi tady. Asi se máš líp. Snad je ti dobře a co naše dítě? Choval jsem se jako idiot. Snad mi to promineš. A proč nejsem tady? Všechno jsi mi připomínala. Byal jsi za každým koutem.Byla jsi každou květinou. Každou věcí, které ses jenom dotklas. Nemohl jsem tady už být. Prodal jsem nábytek a odešel. Tento dům jsem ovšem nedokázal prodat. Myslel jsem, že se snad jednou vrátíš. Miluji tě Lauro a nikdy nepřestanu. Byli jsme manželé a půlka peněz z našich věcí je tvoje. Jsou tady v novinách. Navždy tvůj Mathew Thomas LaMeqwer, tvůj manžel.
Když jsem to dočetla, nemohla jsem tomu všem uvěřit. ,,Ivo, měla jsi pravdu.'' Dále v novinách na mě vypadla obálka s penězi.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.