Den za dnem - 13.díl

16. května 2009 v 23:05 | emotikion |  Den za dnem
je tu další díl komixu den za dnem. objevili se tady komentáře, jestli bude tento komix pokračovat, mohu vás ujisti, že bude xD ale ještě si nejsu jistá konecm, to ovšem není váš problém, čtěte dál mlj komix den za dnem a hlavně pište komentáře xD


Dočetla jsem dopis od Mathewa a o všem jsem si promluvila s Ivou. Domluvily jsme se, že budeme bydlet tady spolu. Najdem si práci a na to ostatní zkusíme zapomenout.

Pro mě ale byla největší bolest ztráta Mathewa. Je to rána, jakou jsem ještě nikdy nezažila. Nevím proč jsem byla tak bláznivá a utekla jsem, kvůli blbé hádce. Myslí se, že jsem těhotná. Potratila jsem. Ani se nedivím.
Bylo nám spolu hezky, rozuměli jsme si a společně jsme zapomínali.
Z toho mála peněz, co jsem měla, zařídila jsem znova dům. Nemám moc peněz ale aspoň trochu, aby se tady dalo žít. Neříkám, že se mii to líbí ale dá se v tom žít. Nějaký peníze jsem dala bokem na jídlo a na stav nouze.
Já jsem se mohla věnovat zase sve zahradce a byla jsem klidná. Po těch měsících strávené ve tmě, milovala jsem chvíle, kdy jsem mohla být venku.
Dneska jsem se s Ivou domluvila, že si půjdem něco koupit na sebe. A až se vrátíme, začnem si hledat práci, abychom něco vydělali a mohli dál zařizovat líp dům. Aabychom mohli žít jako normální lidé.
,,Ivo, je tady taxik.'' a jeli jsme do krámku, který postavili před měsícem. Ještě jsem tam nebyla.
A ještě jsem vám zapoměla říct o novém účese Ivi. Moc ji to sluší. Tak a teď si jdem koupit ještě něco hezkýho na sebe.
A šupky do taxíku. Už se nemohu dočkat, až se dostanu zase mezi lidi. Vypadá to teď na světlejší zítřky v který jsem nedoufala. Ale chybí mi Mathew. Ani nevíte jak moc. Cítím se prázdná. I když mám Ivu.
Vypadá to tady dobře. Pomyslela jsem si.
Vypadá to tady vážně dobře.
Hm...Iva už vybírá. To je ale rychlovka. Ani jsem si nevšimla, že prošla tady kolem mě.
Už jsem si taky začala vybírat. A nevěřili byste...
Iva už platila. xD Neuvěřitelný.
-------------------- POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ --------------------
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.