Den za dnem - 6.díl

16. května 2009 v 22:57 | emotikion |  Den za dnemUž jsou to dva dny, co jsem viděla naposled Matthewa. Od té doby chodím po ulicích, hledám jídlo. Ale domů se nehodlám vrátit za nic v životě. Toho idiota už nechci nikdy vidět! Ale nevím jak se postavit na vlastní nohy. Co to tady je? Nějaký lesík a zřícenina, nebo jak to mám nazvat. Musím se tam podívat.
Malinko mi to nahánělo husí kůži. Ale byla jsem rozhodla. Kdo ví, třeba tam najdu milion silmonoleu a koupím tohle město a toho hajzla posadím do vězení a já si vezmu Johnyho Deppa xD
Fůj co to je? Na té zdi to je krev? Pane bože!!!!
Je to vážně krev!!!! Co se to tady stalo?
Všechno bylo otrhané a špinavé...
Až na ten obraz. Byl čistý, neposkvrněný. Neotrhaný. Byl jako nový. Bylo jasný, že ho tam dal někdo potom ale uchvacoval mě. (tenhle debilní obraz je tam, protože je to životabudič, chtěla jsem tam dat jiný ale to je jedno, aby jste si nemysleli, že mě bere ovoce nebo tak nějak xD ted zpátky k příběhu)
Bylo mi z toho nějak divně. Měla jsem depku. Prostě zničehoi nic na mě přišla. Musela jsem si sednout.
Pak jsem si všimla, že se opírám o krvavou zeď, lehla jsem si radši na ten gauč. Ten aspoň není od krve...ale dost smrděl! Usla jsem. Měla jsem hrozně divný sen. Zdálo se mě, že mě někdo honí v lese.
probudila jsem se, přemýšlela jsem o dítěti, co nosím pod srdcem. A otevřela se lednička!!!
Co to sakra je?
Pak se zase sama zavřela. Nemám přeludy nebo halucinace?
Toto už mě dorazilo, začaly tam ve vzduchu z ničeho nic žonglovat lahve!!
To mě fakt dorazilo.
Potomo najednou zmizely. Já jsem tam stála jako opařená. Nemohla jsem se ani hnout. To jsem ale nevěděla co mě ještě čeká!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.